Elżbieta Zakrzewska: Polska demokracja?
W jak fatalnym stanie znalazła się Polska demokracja widać gołym okiem. Doskonale nam to uświadomili Bracia Bliźniacy i ich poplecznicy.
więcej...
Marek Pol: Mordy wy nasze!
Marek Pol ten felieton napisał jeszcze przed poniedziałkową debatą Aleksandra Kwaśniewskiego z Jarosławem Kaczyńskim. Na ile trafne były zawarte w nim przewidywania co do jej przebiegu? To już każdy niech oceni sam. Ale ważniejsze od trafności (bądź nie) tych przewidywań jest zawarte na końcu podsumowanie. Będące chyba zasadniczym pytaniem dla LiD. (RK)
więcej...
W geście solidarności z prof. Marią Szyszkowską...
W geście solidarności z prof. Marią Szyszkowską, która nie znalazła się na liście kandydatów LiD do Senatu w Warszawie, organizacja warszawska Unii Pracy wycofała swych kandydatów również z listy kandydatów do Sejmu. Poinformowano o tym na zwołanej dzień po rejestracji list kandydatów konferencji prasowej.
więcej...
Powinniśmy być z Birmą!
A co nas to obchodzi? Sprawy dziejące się poza naszym krajem wydają się nas interesować o tyle, o ile na bieg tych u nas mają bądź wydają się mieć jakiś wpływ. Pozostałe właściwie wcale.
więcej...
Gratulujemy Pani Alicji Tysiąc!
Gratulujemy Pani Alicji Tysiąc wygranej z „ Państwem Polskim” w Trybunale w Strasburgu. Cieszymy się a jednocześnie jest nam wstyd i przykro...
więcej...
Marek Pol: In vino veritas
O winie będzie i jak ono zgubę lub przynajmniej kłopoty przynosi politykom. Tak picie, jak i nie picie. Kolejny felieton Marka Pola.
więcej...