Advertisement
Spotkania wyborcze 6 października
05 października 2007 r.
  1. W sobotę 6 października o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Łukowie (woj. lubelskie) odbędzie się konferencja wyborcza Lewicy i Demokratów pt. ”LiD dla Rolnictwa” z udziałem m.in. Przewodniczącego SLD Wojciecha Olejniczaka.
    Następnie- o godz. 13.30 Wicemarszałek Sejmu, Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak odwiedzi gospodarstwo rolne Pana Ryszarda Gryczki (zam. Celiny 6 w gminie Stanin, 15 km od Łukowa).
     
  2. W sobotę 6 października Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego SLD Ryszard Kalisz spotka się w Londynie z "Polish Professionals in London" (PPL), organizacją zrzeszającą młodych, aktywnych Polaków pracujących w Londynie i jego okolicach. Organizacja ta skupia, między innymi, księgowych, konsultantów, specjalistów IT, bankowców, dziennikarzy, ekspertów w dziedzinie marketingu, headhunterow, przedsiębiorców, itd.
    Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 października 2007 roku godzinie 16.00 w Twyford CE High School, William Mudge Building, Twyford Crescent, Acton, W3 9PP.
Zobacz debatę Marka Borowskiego i Grzegorza Schetyny
04 października 2007 r.

Marek Borowski (LiD) i Grzegorz Schetyna (PO) byli pierwszymi gośćmi Studia Wyborczego Wirtualnej Polski...

więcej
LiD - Lista nr 20
04 października 2007 r.
PKW przydzieliła w środę numery list wyborczych komitetom, które nie startowały w poprzednich wyborach. Komitet Wyborczy "Lewica i Demokraci" dostał numer 20.

Komitety, które brały udział w poprzednich wyborach parlamentarnych i również w tegorocznych zarejestrowały listy, wystartują z tym samym numerem.

Również dzisiaj okręgowe komisje wyborcze wylosują numery dla list zarejestrowanych tylko w jednym okręgu wyborczym. Numery dla tych list będą przyznawane od numeru następującego po największej liczbie wylosowanej przez PKW.

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 5 - 8 z 11