| | | | |


prezentacja PE
Prezentacja PE

głosowania w PE

poradnik internauty
Poradnik internauty

 
 Posłuchaj


Aleksander Milinkiewicz - kandydat na prezydenta Białorusi


przewodnik
Organizacja wizyty grupy sponsorowanej
więcej

licznik odwiedzin
41617

Demokraci i europoseł Andrew Duff: przyjąć Traktat Reformujący
5 października 2007

Współtworząca LiD Partia Demokratyczna oraz brytyjski eurodeputowany Andrew Duff zaapelowali w piątek do władz polskich o zgodę na przyjęcie Traktatu Reformującego UE i Karty Praw Podstawowych (KPP).

więcej
Konkurs „Bruksela da się lubić”, 3 października 2007

Drodzy Studenci!

Mam przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej pod nazwą „Bruksela da się lubić”, organizowanym przeze mnie, we współpracy z Panią dr Brygidą Kuźniak – specjalistką z zakresu prawa międzynarodowego, autorką podręczników akademickich i komentarzy prawniczych.

więcej
Reżim białoruski nęka uwięzionego przywódcę opozycji
25 września 2007

26-letni przywódca opozycyjnej organizacji „Młody Front” Żmiciera Daszkiewicza odsiaduje wyrok 1,5 roku pozbawienia wolności za członkostwo w niezarejestrowanej organizacji. O nowej sprawie karnej poinformował w liście przesłanym z więzienia do swoich kolegów sam Daszkiewicz.

więcej
O znajomości języków wśród naszych europosłów, 9 września 2007
 

J.Onyszkiewicz: Wielu z naszych posłów wyróżnia to, że słabo albo wcale nie znają angielskiego bądź francuskiego. Zresztą niektórzy czynią nawet z tego powód do własnej dumy, czego nie rozumiem.

Więcej materiałów video

Raz nasi koledzy odśpiewali w PE "Międzynarodówkę"
9 wrzesnia 2007

J.Onyszkiewicz: Raz nasi koledzy odśpiewali w PE "Międzynarodówkę"

więcej
Oświadczenie Partii Demokratycznej, 10 lipca 2007

Kolejny kryzys w rządzącej koalicji ma miejsce w szczególnej sytuacji. Trwa dramatyczna akcja protestacyjna pielęgniarek i lekarzy. Mnożą się skandale korupcyjne wokół administracji państwowej, które dotyczą kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Rolnictwa, Ministerstwa Sportu. Wypowiedź dyrektora Radia Maryja obrażająca Prezydenta RP i zawierająca skandaliczną treść, dociera do opinii publicznej wtedy, gdy Premier uczestniczy w manifestacji słuchaczy tego radia i wygłasza pochwałę jego działalności.

więcej
J.Onyszkiewicz w radio TOK FM, 6 lipca 2007

Jacek Żakowski: Czy to, co się dzieje w Polsce wokół rezultatów szczytu europejskiego, jest jakoś komentowane? Jest to przedmiotem rozmów w parlamencie w Brukseli?

Janusz Onyszkiewicz: Jest oczywiście przedmiotem rozmów prywatnych i czasami się to pojawia na posiedzeniach i dyskusjach w grupach politycznych, przynajmniej w naszej grupie, liberałów i demokratów. Niestety nie są to przyjemne rozmowy.

więcej
Tytuł "pracusia" dla Janusza Onyszkiewicza, 25 czerwca 2007

Studenci wrocławskiej politologii ocenili pracę polskich europosłów i wystawili im metryczki. Największym obibokiem został Wojciech Wierzejski z LPR. Tytuł pracusia dostał Janusz Onyszkiewicz z Demokratów.

więcej
J.Onyszkiewicz dla HISTORIA.org.pl, 22 czerwca 2007

"HISTORIA.org.pl otwiera publiczną debatę nt. podniesienia poziomu nauczania historii w polskiej szkole. Chcielibyśmy tym problemem zainteresować polityków, bo tylko oni w tej kwesti mają możliwości decyzyjne. W tym celu wysłaliśmy e-maile do wielu polityków z prośbą odpowiedzi na pytania dt. nauczania historii. Pierwszy na nasz e-mail odpisał Janusz Onyszkiewicz."

więcej

:: archiwum  aktualności >>

biografia
Doktor matematyki, alpinista i speleolog. Urodzony we Lwowie w 1937r.
więcej
alde

Alliance of Liberals and Democrats for Europe
.:  ALDE POLSKA
.:  ALDE EUROPA

partia

Partia Demokratyczna

galeria rodzinna
więcej
posłowie PD
więcej
polityka
więcej
wakacje 2005
więcej
Gniazdo

więcej
Ze szczytów do NATO

więcej
Elementy logiki...

więcej
 
copyright Biuro Poselskie J.O. 2005 | Wszelkie prawa zastrzeżone
created by gammanet | site credits