Strona główna
Wybory 2007
Biografia
Program
Mój okręg wyborczy
Z Sejmu
Kalendarium
Linki
Tagi
Napisz do mnie
Strona główna
Tusk w klinczu

 Z mojego bloga

Platforma Obywatelska znalazła się w trudnej sytuacji. Rosnąca przewaga nad Prawem i Sprawiedliwością nie tylko prowokuje PiS do rzucenia na front walki z Tuskiem największych armat, łącznie z Kurskim i kolejnymi spotami...

» Więcej..
 
Pogaduszki starych kolegów

 Z mojego bloga

TTo była dobra debata. Dobra, bo obnażyła jak bardzo Tusk z Kaczyńskim tkwią w przeszłości, jak bardzo wolą dyskutować i rozpamiętywać dykteryjki o pistoleciku w windzie...

» Więcej..
 
Konwencja LiD we Wrocławiu

Podczas Konwencji Programowej Lewicy i Demokratów "Polska z wiarą w Europę" szef Sojuszu skrytykował ostatnie dwa lata rządów PiS. - To były przede wszystkim kłótnie i spory, o czym słyszeliśmy też od naszych kolegów z zagranicy - dodał.

» Więcej..
 
Proponujemy zmiany dla młodego pokolenia

 KTO KOGO? - POLSAT
Wojciech Olejniczak w Polsacie W czwartkowym programie Polsatu „Kto kogo?” Waldemar Pawlak (PSL) i Wojciech Olejniczak (LiD) mówili głównie o polityce społecznej: dotychczasowego rządu oraz propozycjach programowych własnych ugrupowań.
» Więcej..
 
Bitwa wyborcza łódzkich "jedynek"

 BITWA WYBORCZA - TVN24
Wojciech Olejniczak w Polsacie W środę wieczorem w “Bitwie Wyborczej” telewizji TVN24 starli się „jedynki” z łódzkich list wyborczych: Mirosław Drzewiecki z Platformy Obywatelskiej i Wojciech Olejniczak z Lewicy i Demokratów.
Obejrzyj ten pojedynek.
» Więcej..
 
Spokojnie, to tylko leki

Wojciech Olejniczak w No, wie pan, jeszcze jeden tytuł trzeba – że Aleksander Kwaśniewski dzisiaj jest przez Polaków najbardziej uważany ze wszystkich liderów i Polacy najchętniej widzieliby go na stanowisku premiera, Polacy najchętniej zjedliby obiad z nim, Polacy najchętniej spotkaliby się z nim i porozmawiali. To jest najważniejsza informacja z dzisiejszych gazet.
» Więcej..
 
 
| Wybory 2007BiografiaProgramMój okręg wyborczyZ SejmuKalendariumLinkiTagiNapisz do mnie |